Con-ex Konsantre Akar Temizleme Deterjan Katkısı

Bu ürünü 'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.

  • Con-ex
  • con-ex-69895
  • TÜKENDİ
"Akar" lar her zaman günlük temizlik malzemeleriyle yok edilmesi mümkün olmayan, kıyafet, havlu, kilim, minder, ve benzeri tekstil ürünleri içine yuvalanarak, sürekli üreyen mikro - organizmalardır.
"Akar" lar ; başta allerjik astım olmak üzere, deri reaksiyonlarına, bronş hipperaktivitelerine ve RHİNİT, konjonktlıklara yol açarlar.
Üstünkörü temizliğe maruz kalan büyük ebatlı veya elde ya da makinede 60 derecenin altında yıkanan hiçbir tekstil ürünü tam anlamıyla hijyenik değildir.
Ve Akar barındırır !
"Akar" lar için özel geliştirilen Con - ex Konsantre normal deterjan ile kombine edilmek suretiyle kullanıldığında bu yaratıkların ve diğer tüm mikro organizmaların yok edilmesini ve gerçek hijyeni sağlar.

Çamaşır Makinalarında :
Kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex deterjan gözüne veya ön yıkama için ayrılmış bölüme veya deterjan topuna diğer deterjanlar ile birlikte ilave edilir.

 

Halı Yıkama ve El ile Temizlikte :
Kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex makinanın su haznesine yıkama suyu içine katılır. Halı yıkama makinası olmayan evlerde halı silme kovasına su deterjan veya sabun ile birlikte yine 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex eklenerek akarlardan tam arınma sağlanmış olur.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.