GELFİX GÜMÜŞ İÇEREN KOLLAJEN PED 5X5CM 3LÜ

831,00
% İndirim

'.

  • Gelfix
  • gelfix-00303
GELFİX GÜMÜŞ İÇEREN KOLLAJEN PED 5X5CM 3LÜ
Bilgi almak için lütfen tıklayınız...

Gelfix Kollajen Ped
5 x 5 cm 3 Adet
 

Her bir 5x5 cm 250 mg kollajen ped:
Alerjik olmayan, heterojik, liyofilize ve steril inek/öküz kollajen'inden oluşturulmuştur.
GELFIX 250 mg kollajen ped 5x5 cm tek bir blisterde mevcuttur.
 
FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ:
GELFİX, sağlıklı inek/öküz'lerde bağlayıcı tendon yapılarından elde edilen, alerjik olmayan, liyofilize, steril tip 1 at kollajen'inden meydana getirilmiştir. GELFİX, kullanıldığı bölgelere kolayca uyum sağlayan, hafif ve süngerimsi malzemeden ped formunda takdim edilir. Kaza veya cerrahi yaraları gibi çeşitli etyolojik kutenus lezyonlarının tedavisi de dahil, venöz ülserler, dekübitüs yaralar, diş çekimi, vs gibi çeşitli durumlarda spesifik kullanım alanları vardır. Benzer durumlarda GELFIX, iyileştirici dokuların ve granülasyon dokularının proliferasyonu ve gelişimine yardımcı olur. GELFIX'in etki mekanizması sonucu: dokunun ve kanın makrofajları ve lökositler tarafından yapısının invasyonu; yukarıda bahsedilen hücrelerin peptidazlarından sindirimi zedelenmiş dokuların plastik yeniden oluşumunu gerektirir. Son olarak, ürün emilmediğinden dolayı, diğer bir değişle vücudun sistemik yapısına karışmadan aktivesi lokal olarak etki ettiğinden, yaranın nebdeleşmesinden sorumlu olan endojen kollajenin üretimini teşvik ederek hücresel fibroblast mekanizmasının parçası yapar. GELFIX'in kendine has gözenekli yapısı sayesinde uygulama alanındaki zedelenmiş dokunun terlemesine imkan tanır ve eksüdanın tekrar emilmesine izin vererek lezyonlu alanın temizliğini devam ettirir. GELFIX, dokunun pH biyolojik kontrolüne imkan tanır.

Farmakokinetik Özellikleri :
GELFİX, birçok klinik deneyle görüldüğü gibi, farklı etyoloji kutanöz lezyonlarının tedavisinde kullanıldığı gibi, hemostatik etmen olarak vasküler rekonstraktif cerrahisi, vasküler cerrahi, karotid cerrahisi ve odontoloji'de spesifik kullanım alanları bulur. GELFİX, pıhtılaşmayı hızlandırır, ve anti-pıhtılaşma tedavileri ile birlikte uygulanması etkinliğini engellemez. GELFİX, yüksek doku-uyumluluğa sahiptir, ve kanamanın durmasından sonra kaldırılması nüksedici kanamaya neden olmaz.
GELFİX, cerrahi kullanımda uygunluğu kadar ilk yardım olarak kılcal damar kanamalarının kontrol edilmesinde ve akan kanın pıhtılaşma süresinin kısaltılmasında kullanılır. Hemostatik tesiri, trombosit saldırganlığı üzerine etkisi vasıtasıyla kullanır.

Endikasyonları:
GELFİX, dekübitüs yaraların, venöz ülserlerin ve etkin yaraların sikatrizasyonunu arttırır.

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 440,97 881,94
3 298,91 896,73
4 227,84 911,36
5 185,16 925,82
6 156,70 940,19
7 136,41 954,90
8 121,12 968,95
9 109,40 984,57

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek