ICEPEAK SF26 AŞI TAŞIMA ÇANTASI 26LT BUZLUK

1.249,00
% İndirim

'.

  • Igloo
  • igloo-04204
    • Yeni
    • Fırsat Ürünü
    • Ücretsiz Kargo
ICEPEAK SF26 AŞI TAŞIMA ÇANTASI 26LT BUZLUK
Bilgi almak için lütfen tıklayınız...

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

 
Buzluk Çantası 26 lt

Icepeak Sf26 Buzluk Taşıma Çantası 26 Lt. kapasitesi ile işlevsel bir kullanım vadediyor. Kaliteli materyallerden üretilen buzluk taşıma çantası ergonomik yapısı ile kolay taşınıyor. Taşınabilir soğutucu ile ısı dengesini korumak istediğiniz yiyecek ve içecekleri zahmetsizce muhafaza etmek mümkün. Geniş iç hacmine farklı boyutlardaki şişeler, paketler ve gıda ürünleri sığabiliyor. Kullanıcıların rahat kullanabilmesi adına özel boyutlarla üretilmiş olan çanta araç içerisi de dahil pek çok alana konumlandırılabiliyor. Ürünün taşımayı kolaylaştıran tasarımı da dikkat çekiyor. Ergonomik tutamaç sayesinde buzluk çantası kolayca taşınabiliyor. Kolay kolay leke tutmayan ürün dış etkilere dayanıklı yapısı ile tüketicileri cezbediyor. Hem tasarımı hem de kalitesi ile klasmanı içerisinde farkını ortaya koyan buzluk taşıma çantası modeli doğru bakım ve kullanım ile uzun ömürlü bir yapı çiziyor.

Icepeak ile Yiyecekleriniz Güvende

Yolculuğa çıkarken, bir yerden bir başka yere soğuk gıdalar taşımak gerektiğinde buzluk çantası modeli hayatı kolaylaştırıyor. Hemen çözünmesini istemediğiniz soğuk gıdaları güvenle bu çantaya koyabilir, bozulma gibi problemler olmadan istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Taşıma çantası piknik ve kamp gibi aktivitelerin en etkili depolama araçlarından olması bir yana balık tutanlar için de son derece avantajlı oluyor. Böylece örneğin içeceklerin ya da balık ve kırmızı et ürünlerinin ulaştırmak istediğiniz yere götürene kadar soğuk kalmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre kullanım için ağır kimyasallarla temizlemeyin, yoğun güç uygulamamaya özen gösterin ve sert yüzeyli temizleyici bezler kullanmamaya çalışın.

Isı Koruyucu Buzluk Taşıma Çantasının Özellikleri

Ürün 26 litre hacmi ile size geniş bir depolama alanı sunuyor. İç ölçüleri 33 x 20 x 32 cm ve dış ölçüleri de 39 x 25 x 40.5 cm olan buzluk çantası ile 2 litrelik şişeler rahatlıkla taşınabiliyor.

Geniş iç alana dengeli biçimde yerleştirme yapılabiliyor ve hem doğru yerleştirme neticesinde hem de özel taşıma kulpu sayesinde ürün tek elle zahmetsizce taşınabiliyor.

Kolay kullanım özellikli tasarım da etkili kullanımı mümkün kılıyor. Özel kapak dizaynı hızlı biçimde açıp kapamaya olanak veriyor, sızdırmaz kapak yapısı ısının içerde uzun süre korunmasında etkili oluyor.

Kaliteli dış kasa kolay kolay hasar görmüyor, doğru bakım ve kullanım ile uzun ömürlü bir yapı sergiliyor. Bu noktada gerekli hijyen, bakım ve muhafaza şartlarını uygulamanın önemli olduğunu belirtmek gerek.

Geniş iç hacmi ve sağlam kasasına ek olarak ürün hafif yapısı ile de tercih sebebi oluyor. Özel iç ve dış alan materyalinin hafifliği sayesinde çanta tam dolu olduğunda dahi çok bir ağır olmuyor ve kullanıcı zorlanmadan buzluk çantasını taşıyabiliyor.

Şık, İşlevsel, Kolay Kullanımlı Bir Soğutucu Çantası

Ürün içeriğinde bir adet Icepeak buzluk taşıma çantası yer alıyor. Yüksek izolasyonlu çantanın kapak rengi ile gövde rengi birbiri ile uyumlu ve şık bir imaj sunuyor. Depolama yapmadan önce iç ve dış alanı silmek gerekiyor. Uzun süre kapalı kalması durumunda meydana gelebilecek kokuları ve akma, dökülme gibi olası sorunlardan oluşan lekelenmeleri hafif bir temizleyici ve yumuşak bir bez ile temizlemek yeterli oluyor. Zamana bağlı oluşabilen kirlenme için de benzer metot izlenebilir. Soğuk depolama yapmadan önce iç bölümün tamamen kuru olduğundan emin olun. Hem soğutucunun nemlenmesini önlemek için hem de nemin dışa atılmasını ve iç alanın kuru kalmasını sağlamak adına kapağı açık tutarak ürünü muhafaza edin. Taşıma çantası üzerine ağır yük bindirmemeye dikkat edin ve iç alana kapasitesi üzerinde ekleme yapmayın.

Garanti Süresi: 2 Yıl

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 662,78 1.325,56
3 449,27 1.347,80
4 342,45 1.369,78
5 278,30 1.391,51
6 235,52 1.413,12
7 205,03 1.435,23
8 182,04 1.456,33
9 164,42 1.479,82

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek